סדנת טיפול בצוואר

הינך נמצא כאן

תאריך: 
רביעי, פברואר 27, 2019 - 08:30 to 16:30
שפת הנחייה: 
עלות: 
400.00ש"ח
תיאור: 

הכשרת מטפלים בגישת טרייגר - שיעור 1 - הטיפול בצוואר + ידיים צד קדמי

הסדנה תתקיים ב 27.2.19 בין השעות 8.30 ל 16.30 בשריגים ליאון (אל מול הנוף הקסום של פארק בריטניה).
עלות הסדנה 400 ש"ח. בהרשמה מוקדמת עד ה 13.2.19 עלות 350 ש"ח. בלבד! להרשמה: 0544306930

הסדנה מתאימה למתעניינים חדשים בהכשרה בתחום הטיפול במגע ותנועה בכלל ובגישת טרייגר בפרט. הסדנה מתאימה גם למטפלים וותיקים הרוצים לשדרג את היכולות שלהם בטיפול בצוואר והידיים. ניתן לקחת את הסדנה כסדנה בודדת, או כחלק מתהליך ההכשרה בגישת טרייגר. כחלק מתהליך ההכשרה היא מהווה שיעור ראשון מתוך הקורס הבסיסי להכשרת מטפלים בגישת טרייגר (1 מתוך 7). 

הסדנה תלמד את העבודה על אזור הצוואר עם החיבורים שלו לידיים בצד הקדמי. הצוואר - המקום השמור ביותר אצל רוב האוכלוסייה מקבל הזדמנות לשחרר ולא רק במצב פאסיבי אלא תוך כדי תנועה.

בגישת טרייגר אנחנו יכולים להתחיל את הטיפול במגע ישר בצוואר בגלל היכולת שלה להקנות מיד תחושת תמיכה - תחושת ביטחון המזמינה את הגוף להניח לצוואר ולהתחיל לזהות את התמיכה שהוא מקבל. מפרקי הצוואר הם הרחוקים ביותר מהאדמה כשאנחנו זקופים, לכן שם מגיעות לידי ביטוי מרבי החסימות בזרימת התמיכה של האדמה במעלה הגוף. בכל מקום בו הגוף מחזיק בכוח השרירים במקום לשחרר וליהנות מהתמיכה של האדמה - כל מקום כזה, מונע את האפשרות של החלקים מעליו ליהנות גם הם מזרימת התמיכה כלפי מעלה, לכן ברור שבצוואר נמצא את מירב ההחזקות השריריות הנובעות מהעובדה שהגוף באזור הצוואר כבר לא מזהה תמיכה בכלל, או רק באופן מוגבל. מטרת הסדנה להקנות כלים בעזרתם המטפל ממחיש למטופל את התמיכה באזור הצוואר באופן מידי ומאמן אותו בזיהוי התמיכה גם בתוך תנועה פאסיבית - אימון זה משמש את המטופל ככלי לזיהוי התמיכה גם כשהוא עצמו בתנועה כמו בהליכה, עמידה ריקוד וכל תנועה אחרת.  לזהות את התמיכה בגוף שלנו זה מה שמביא אותנו לחיים נעימים בגוף, חיים ללא החזקות מיותרות, חיים שבהן החיוניות זורמת בגוף ומסיבה לנו תחושת הנאה קיומית.

מקום: 
שריגים

צור קשר